Nasza firma zajmuję się szeroko pojętą branża e-commerce. Specjalizujemy się przede wszystkim w obsłudze sklepów internetowych oraz znanych platform sprzedażowych, takich jak: Amazon, Allegro, eBay.

Świadczymy również usługi z zakresu copywritingu a także usługi graficzne. Wyróżniamy się ogromnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Służymy pomocą z branży biznesu online. Oferujemy darmową wycenę potrzebnych zagadnień. Ecommerce-group pomoże zadbać o Twój biznes. Zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych od podstaw w oparciu o popularne oprogramowania, jak i również kontynuujemy już te rozpoczęte. Zadania z każdej gałęzi branży e-commerce wykonujemy w oparciu o najnowsze standardy oraz główne zasady i założenia dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa. Wszystkie zlecenia wykonujemy z należytą starannością i zgodnie z ustalonym terminem realizacji. Opieramy się na specjalnie przygotowanym systemie logistycznym, który pozwala nam sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Stosujemy najbardziej skuteczne działania marketingowe co w efekcie ma bardzo silne przełożenie na poziom sprzedaży. Systematycznie szkolimy się z branży e-commerce, dzięki czemu nasze usługi ściśle trafiają w potrzeby konsumentów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którym zależy na pełnym profesjonalizmie. Napisz do nas ze swoim zagadnieniem, a my przygotujemy dla ciebie najkorzystniejszą ofertę.

Ecommerce-group to współpraca na najwyższym poziomie.

 

Erde Wear

– Budowa strony sklepu w oparciu o oprogramowanie Prestashop.

– Stworzenie dedykowanych grafik

– Zorganizowanie sesji zdjęciowej

– Dodanie produktów do sklepu

– Copywriting w zakresie opisów produktowych

– Zarządzanie Social Mediami

– Budowa strony firmowej w oparciu o oprogramowanie WordPress

– Działania marketingowe

– SEO/SEM

– Doradztwo biznesowe

– Projekt graficzny

– Wystawianie produktów na platformach eBay (UK, DE i FR)

– Odblokowywanie kont eBay oraz zdejmowanie limitów sprzedaży

– Budowa strony firmowej w oparciu o oprogramowanie WordPress

Zaufali nam najlepsi:

Shopping Basket